توافقی نخ بی سی اف - نخ bcf

تاریخ انتشار: مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
 • موقعیت: اصفهان, ایران

الیاف استفاده شده در تولید نخ فرش ماشینی در دو نوع کلی «جزئی» ( Staple ) و «پیوسته» ( BCF یا بی سی اف ) که کوتاه‌شده‌ی عبارت «Bulk Continuous Filament» است وجود دارند.

تفاوت این دو نوع الیاف در طول آن‌ها است. الیاف «جزئی» در قطعات کوچک 7 تا 25 سانتی‌متری در یکدیگر تنیده می‌شوند تا نخ نهایی تولید و برای ساخت یک فرش ماشینی مورد استفاده قرار بگیرد.

در طرف مقابل، الیاف BCF در طول‌های نامحدود در یکدیگر تنیده می‌شوند و نخ نهایی در تولید فرش ماشینی را ایجاد می‌کنند. بسته به مواد خام استفاده شده در تولید نخ، ممکن است یکی یا دو حالت از الیاف برای تولید نخ موجود باشند.

برای مثال الیاف پلی‌استر معمولا به صورت BCF عرضه می‌شوند در حالی که الیاف پشم به صورت BCF وجود ندارند.

هر یک از انواع الیاف فوق دارای مزایا و معایبی هستند. با این حال استفاده از الیاف BCF در تولید فرش ماشینی رو به افزایش است.

جهت دریافت اطلاعات خرید لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه بنویسید در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.


چند ستاره بهش میدی
نتیجه امتیازات 2 نفر
8

اشتراک

اطلاعات مفید

 • جلوگیری از کلاهبرداری از طریق عمل به صورت محلی و یا پرداخت با پی‌پال
 • هرگز با وسترن یونیون، مانیگرم یا هر روش پرداخت ناشناس پرداخت نکنید
 • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
 • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند
کلمات مرتبط

آگهی های مرتبط

 • خرید ارزانترین پارچه تترون بیمارستانی
  خرید ارزانترین پارچه تترون بیمارستانی
  نساجی - اصفهان (اصفهان) - مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ توافقی

  بازرگانی اصفهان صنعتگر تولید و عرضه کننده انواع پارچه تترون و ترگال بیمارستانی بوده و کلیه منسوجات کارخانه را در عرض های 150 و 2 و 3 متر تولید و در تیراژ بالا به صورت طاقه و عدلی به قیمت کارخانه در زمان کوتاه به سراسر کشور ارسال مینماید . مهم ترین و ...

 • خرید انواع پارچه کجراه لباس کار
  خرید انواع پارچه کجراه لباس کار
  نساجی - اصفهان (اصفهان) - مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ توافقی

  پارچه های کجراه لباس کار تنوع بسیاری دارد که هرکدام از آنها به قیمت متفاوت در بازار خرید و فروش می گردد. قیمت خرید عمده پارچه های کجراه لباسکار چقدر است؟ انواع پارچه های کجراه فلامنت، پارچه کجراه پنبه ای و ویسکوز در وزن های گوناگون در این مرکز به فرو...

 • فرش سجاده ای کاشان
  فرش سجاده ای کاشان
  نساجی - اصفهان (اصفهان) - مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ توافقی

  شرکت فرش و سجاده فرش یاسین تولید کننده فرش های محرابی و فرش های مساجد با بیش از 15 سال سابقه تولید اماده عرضه محصولات خود به تمام مساجد تکایا و ارگان های دولتی میباشد.فرش های این شرکت دارای 10 سال ضمانت شرکتی میباشد.ضمنا هزینه نصب هم رایگان میباشد.

دیدگاه‌ها

  (دیدگاه خود را بنویسید (پیام‌های هرزنامه‌ و توهین‌آمیز حذف خواهند شد