توافقی فروش نخ bcf

تاریخ انتشار: مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
تاریخ بروزرسانی: مرداد ۲۶, ۱۳۹۸
 • موقعیت: تهران, ایران

افت‌دهی یا تکسچرایزینگ به مجموعه عملیاتی گفته می‌شود که در آن الیاف مصنوعی نظیر پلی استر، نایلون، آکریلیک و نظیر آن، خواصی را به دست می‌آورند که به ویژگی‌های الیاف طبیعی نظیر پنبه، پشم، ابریشم و غیره نزدیک می‌گردند به این معنی که از نقطه نظر زیر دست (لمس پارچه)، ظاهر و نوع بافت به الیاف مناسب برای تولید منسوجات، تبدیل می‌گردند. به عبارتی دیگر بافت‌دهی را می‌توان به مجموعه فرایندهایی تعریف نمود که جهت آماده ساختن الیاف مصنوعی برای تولید منسوجات، به کار می‌روند. الیاف مصنوعی که بافت‌دهی می‌شوند خاصیت فنریت شان بیشتر می‌گردد.

الیاف زیر از الیاف نساجی مصنوعی شناخته می‌شوند:

1.الیاف اکریلیک

2.الیاف پلی پروپیلن

3.الیاف پلی‌آمید (نایلون)

4.الیاف پلی استر

امروزه استفاده از پلی پروپیلن در صنعت نساجی بیش از سایر صنایع متداول می باشد و بعد از پلی استر، نایلون و اکریلیک از نظر مقدار تولید، چهارمین جایگاه را به دست آورده است.

نخ های پلی پروپیلن تکسچره شده با عنوان نخهای BCFشناخته می شوند.نخهای BCF جزء گروه گروه نخهای حجیم می باشند که دارای حجم زیاد بوده و از خاصیت فنریت برخوردار نمی باشند. این نخها برای تولیداتی مثل خامه (خاب) قالی، نخ کاموا، کفپوش، رومبلی، روفرشی و منسوجات دیگر که به نخهای با حجم زیاد و ضریب پوشانندگی بالا احتیاج داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرند

الیاف استفاده شده در تولید نخ فرش ماشینی در دو نوع کلی «جزئی» ( Staple ) و «پیوسته» ( BCF یا بی سی اف ) که کوتاه‌شده‌ی عبارت «Bulk Continuous Filament» است وجود دارند.(نخ بی سی اف)

جهت دریافت اطلاعات خرید لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را در قسمت دیدگاه بنویسید در اولین فرصت با شما تماس میگیریم.


چند ستاره بهش میدی
نتیجه امتیازات 2 نفر
12

تماس با فروشنده اشتراک

اطلاعات مفید

 • جلوگیری از کلاهبرداری از طریق عمل به صورت محلی و یا پرداخت با پی‌پال
 • هرگز با وسترن یونیون، مانیگرم یا هر روش پرداخت ناشناس پرداخت نکنید
 • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفرشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید
 • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند
کلمات مرتبط

آگهی های مرتبط

 • تراش قطعات تهران پارت
  تراش قطعات تهران پارت
  نساجی - تهران (تهران) - مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ رایگان

  ساخت چرخ دنده های شانه ای و مارپیچ - سازنده انواع قطعات نساجی - چاپ

 • پتو پلنگی (ببری) زمرد
  پتو پلنگی (ببری) زمرد
  نساجی - تهران (تهران) - مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ توافقی

  مجتمع تولیدی زمرد تولید کننده و عرضه کننده انواع پتو سربازی و خانگی (نمدی، مینک) پلنگی با برترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن در سطح کشور آماده تامین نیازهای مشتریان خود شامل تجار، بازرگانان، موسسات، ارگان ها، سازمان ها و شرکت ها می باشد.

 • انواع بانکه های نساجی ، مخازن دهان گشاد
  انواع بانکه های نساجی ، مخازن دهان گشاد
  نساجی - تهران (تهران) - مرداد ۲۶, ۱۳۹۸ توافقی

  انواع بانکه با قابلیت استفاده در صنایع نساجی بانکه های نساجی قابل استفاده در صنایع ریسندگی ‏ مناسب جابجایی ‏نگهداری و حمل ونقل بدون نیاز به طوقه فلزی بادوام وعمر طولانی امکان نصب درب -چرخ-فنر وغیره مستقیما روی بدنه و همچنین امکان نصب بانکه ها روی چرخ...

دیدگاه‌ها

  (دیدگاه خود را بنویسید (پیام‌های هرزنامه‌ و توهین‌آمیز حذف خواهند شد